« Svibanj 2024 »

KOŠARKA - ŽUPANIJSKO NATJECANJE
Autor: Ivan Jaković, 11. 3. 2011.

9.03. 2011.OŠ Virje  je bila  domaćin Županijskom sportskom susretu  košarkaških ekipa naše Županije. U muškoj konkurenciji naši košarkaši su bili najbolji –  zasluženo su osvojili  ZLATNI PEHAR i pravo nastupa u daljnjem višem krugu natjecanja. Iskrene čestitke našim košarkašima, treneru Stanku Molnaru i voditelju Tomislavu Čerepinku!

9.03. 2011. u OŠ Virje održano je županijsko natjecanje  muških košarkaških ekipa osnovnih škola.

U jakoj konkurenciji triju najboljih muških  košarkaških ekipa iz naše županije ( Molve, Koprivnica i Križevci), naša ekipa je izborila prvo mjesto! U završnoj odlučujućoj utakmici, unatoč stalnom vodstvu  naše ekipe, rezultatska neizvjesnost trajala je do samog kraja utakmice. Iskrene čestitke našim košarkašima kao i njihovom treneru Stanku Molnaru te voditelju Tomislavu Čerepinku!

EkipaOŠ Molve:

Molnar K. 45, Molnar L. 4, Aušperger H. 13, Aušperger D. 10, Molnar M. 4, Franjo A. 6,  Jaković L., Krznarić D., Tuba N. 5, Lončar M., Cuzek D.,  Šostarec M., Halaček D.

Trener:  Molnar Stanko;   Voditelj: Čerepinko Tomislav

Rezultati:     OŠ "Vladimir Nazor" Križevci - OŠ Molve 33:48

OŠ "Đuro Ester" Koprivnica - OŠ "Vladimir Nazor" Križevci 59:47

OŠ Molve - OŠ "Đuro Ester" Koprivnica 39:36

Poredak:  1. OŠ MOLVE

2. OŠ "Đuro Ester" Koprivnica

3. OŠ "Vladimir Nazor" Križevci

Prvoplasirana ekipa ide na Poluzavršnicu u košarci regija Sjever (Virovitica, Ludbreg, Čakovec i Molve) koja će se održati 23.03.2011. u OŠ Virje.

Želimo im sportsku sreću!

Marina Sabolović, šk. knjižničarka