preskoči na sadržaj

Osnovna škola Molve

Login
Vrijeme sada - Molve


   

 weather online - Molve

Vrijeme dodatak
YoWindow.com yr.no
Tražilica - search
Kalendar - calendar
« Listopad 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

anketa-questionnaire
Koliko često posjećuješ web stranicu škole?






dnevni tisak, časopisi

    newspaper, journal
  

    

  

  

       

  

  S P O N Z O R

   

dječji i obiteljski portali

 children and family portals
 

   

   

   

   

  

      

   

   

Oglasna ploča
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
KNJIGA MJESECA

  
        Book of the month

COMENIUS

 

EKO GRUPA

UČ. ZADRUGA "Mlin"

   

legende - svetište

The Church of the Assumption of the Blessed Virgin Mary

uređenost Molva

      
European Competition for towns and villages in bloom

molvarski "meljin"

     
            Mill model in Molve

poznate ličnosti

     
Famous people from Molve

LEGENDE

     

           legends

OŠ Molve - KUD Molve

      
Primary school Molve - folklore

Galerija "Marijan Jakubin"

OŠ Molve - MLK - Naiva

stara molvarska jela


   old recipes from Molve

Poveznice - link

Djelatnici

DJELATNICI OŠ MOLVE u šk. god. 2015./16.

Prvi red, sjede: 
Katica Ciganek - učiteljica u PŠ Repaš, Dražen Štefan - učitelj glazbene kulture, Marija Jadan - učiteljica u PŠ Repaš, Matej Ištvan - učitelj povijesti (na zamjeni), Ivana Barić - učiteljica u PŠ Medvedička, Mirjana Kelemin - učiteljica engleskoga jezika, Marija Halaček - učiteljica hrvatskoga jezika, Ivan Jaković - ravnatelj, Katarina Kopričanec - računovođa, Ivana Radić - logopedica, Danijela Sunara Jozek - učiteljica hrvatskog jezika, Rajna Franjo - učiteljica matematike, Krunoslava Šikulec - učiteljica PŠ Medvedička, Martina Hegedušić - učiteljica geografije (na zamjeni), Katica Ištvan - učiteljica RN   

Drugi red:
Dunja Kudumija - učiteljica biologije i kemije (u mirovini), Stanka Oreč - učiteljica RN (u mirovini), Ljubica Krznarić - spremačica, Željkica Čerepinko - učiteljica RN, Marina Đukin - učiteljica engleskoga jezika, Ružica Tuba - učiteljica RN, Mirela Paša - učiteljica hrvatskoga jezika, Danijela Večenaj - učiteljica matematike, Sanja Baruškin - učiteljica pripravnica, Dubravka Jaković - učiteljica RN, Milica Bobovec - kuharica, Zvonimir Haramija - učitelj likovne kulture, Marica Đuroci - spremačica PŠ Medvedička, Spomenka Žufika - spremačica, Marina Sabolović -knjižničarka (u mirovini), 

Treći red:
Tihomir Jakopović - domar, Stanko Molnar - učitelj informatike, Darko Pintar - učitelj fizike i tehničke kulture, Željka Ivandija Goll - učiteljica biologije i kemije, Ivan Golubić - učitelj vjeronauka, Ivan Franjo - učitelj geografije, Tomislav Kolarić - kotlovničar, Tomislav Čerepinko - učitelj tjelesne kulture, Kata Crnjak - tajnica, Ana Molnar Šadek - knjižničarka, Helena Kovač Markov - učiteljica u PŠ Repaš, Marija Šokec - učiteljica vjeronauka (na zamjeni), Kristina Ivančan - spremačica, Biljana Vargek Kantar - učiteljica povijesti i geografije, Miroslav Saraga - pedagog,    


Nisu na slici: 
Josip Tot - domar/kotlovničar, Marica Gazdek - spremačica PŠ Repaš,  
 

preskoči na navigaciju