« Svibanj 2024 »

UČENIČKA ZADRUGA „MLIN“ SVOJIM PAHULJAMA UKRASILA ŠKOLU
Autor: Mirela Paša, 9. 1. 2023.

U nedostatku snijega kojeg učenici posebno povodom božićnih blagdana željno očekuju učenici 6. razreda s razrednicom i voditeljicom zadruge Mirelom Paša odlučili su se zasniježiti našu školu.

Marljivo su izrađivali na desetke umjetnih velikih  pahulja od papirnih vrećica, škarnicli.

Svaka pahulja zasebna je kreacija učenika nastala lijepljenjem desetak papirnih vrećica i izrezivanjem rubova s obje strane kako bi se dobili raznoliki oblici pahuljica.

Zahvaljujemo se na donacijama papirnih vrećica našoj trgovini Dergez koju smo u zahvalu  također okitili našim pahuljama. Velika hvala i majci jedne naše sedmašice koja se pobrinula za donaciju bijelih papirnih vrećica iz tvrtke Eko Papir d.o.o..

Tako nam se škola zabijelila i opahuljila  zadnjih tjedana  prvog i drugog polugodišta.

Nadamo se da ćemo osim ovih naših predivnih ogromnih papirnih pahulja ove zime imati i male hladne kristaliće koje nestrpljivo očekujemo i našim pahuljama prizivamo.

Izvor: Mirela Paša, voditeljica Učeničke zadruge „Mlin“