« Svibanj 2024 »

SVEČANA PODJELA SVJEDODŽBI I NAGRADA
Autor: Ivan Jaković, 9. 7. 2020.

Na kraju svake nastavne godine OŠ Molve organizira svečanu podjelu svjedodžbi, nagrada i priznanja za učenike škole.

Ove školske godine podjela svjedodžbi, nagrada i priznanja organizirana je prema uputama Nacionalnog Stožera civilne zaštite ( mjera restrikcije izazvane Corona virusom).

Svečana podjela svjedodžbi i nagrada za učenike područne škole Repaš održana je 29. lipnja u prostorima Područne škole Repaš. Učenici su preuzeli svjedodžbe, a  učenicima koji su ostvarili odličan uspjeh dodijeljene su pohvalnice. Učenici koji su razred završili sa odličnim (5.00 uspjehom) za nagradu su primili knjige.

Podjela svjedodžbi za učenike Područne škole Medvedička i matične škole Molve od 1.-7. razreda organizirana je u ponedjeljak, 6. srpnja. Podjela je bila u razredima. Posebno su nagrađeni učenici koji su nastavnu godinu završili sa odličnim uspjehom. Za svoj uloženi trud i izvrstan uspjeh kao nagradu primili su pohvalnice, knjige i medalje.

U utorak, 7. srpnja, održan je svečani oproštaj od učenika osmih razreda. Sama svečanost bila je u kongresnoj dvorani osnovne škole Molve. Učenici osmih razreda pripremili su vrlo zanimljiv program. Prisjetili su se svojih školskih dana u OŠ Molve. Također su se prisjetili svih učiteljica i učitelja prigodnim pismima.

I ove školske godine ispisana je Zlatna knjiga Oš Molve. U Zlatnu knjigu uvrštavaju se učenici ili grupe učenika koji su u nastavnoj godini ostvarili iznimne rezultate u uspjehu, promociji škole i drugim aktivnostima. Kao nagrade dodjeljuju se knjige i medalje.

Ove školske godine u Zlatnu knjigu OŠ Molve uvršteni su učenici prema kategorijama:

Odličan uspjeh od 1.-8. razreda: Nika Gazdek, Regina Halaček i Renata Lodeta

Izuzetan uspjeh (5.00) od 1.-8. razreda: Regina Halaček

Najsportaš: David Vindić

Najsportašica: Nika Gazdek

Odličan supjeh (5.00) u školskoj godini 2020. godine:

5. razred- Laura Borozan, Klara Čerepinko,

6. razred- Andrija Paša, Marija Markov

8.razred- Regina Halaček

Za izuzetnu promociju škole nagrađeni su:

Školska ženska šahovska ekipa- nastup na državnom natjecanju

Futsal ekipa- nastup na državnom natjecanju

Erasmus tim- izuzetna promocija škole

Tradicionalno svake godine učitelji OŠ Molve na sjednici Učiteljskog vijeća biraju NAJUČENIKA za tekuću školsku godinu.

Kriteriji za izbor NAJUČENIKA vrlo su strogi. Prilikom izbora  NAJUČENIKA u obzir se uzima nekoliko područja djelovanja kao što su:

-          Školski uspjeh kroz osnovnoškolsko obrazovanje

-          Rad i postignuća u izvannastavnim aktivnostima

-          Sudjelovanje i rezultati u izvanškolskim aktivnostima

-          Vladanje učenika

-          Odnos prema učiteljima i ostalim djelatnicima škole

-          Odnos prema ostalim učenicima

Ove školske godine vijećanje Učiteljskog vijeća bilo je vrlo kratko.

Jednoglasnom odlukom za NAJUČENIKA tj. NAJUČENICU izabrana je Regina Halaček  (učenica 8 razreda).

Vrlo je teško  putem jednog članka pobrojati sve uspjehe naše Regina Halaček.

Regina je tijekom osnovnoškolskog obrazovanja postizala odličan uspjeh (5.00)  od I.-VIII.razreda.

Sudjelovala je na mnogobrojnim natjecanjima.

Posebno se isticala u izvannastavnim aktivnostima i grupama.

Posebno naglašavamo angažman u grupi Erasmu tim.

Uzornim vladanjem tijekom školovanja pružala je primjer svojim kolegama u razredu.

Svim nagrađenim učenicima čestitamo na postignutim uspjesima i osvojenim nagradama.