OBITELJSKO DRUŽENJE U DRUGOM RAZREDU
Autor: Ivan Jaković, 25. 5. 2018.

U petak, 25. svibnja, u 19.30 sati, u učionici drugog razreda održano je obiteljsko druženje. Učenici su uz ppt prezentaciju najprije upoznali roditelje sa svim provedenim aktivnostima kroz projekt „Pravilna prehrana i zdravlje“. Nakon završne prezentacije projekta pripremili su svečani program povodom Dana obitelji.

Pjevali su pjesme, čitali sastavke o mami, tati i braći, poklonili cvijeće, čestitke i slike roditelja koje su sami naslikali. Na kraju druženja počastili su roditelje i braću zdravom tortom s jagodama, koju su sami napravili u školskoj kuhinji. Bilo je to posebno iznenađenje za roditelje i veliko veselje za učenike. Bila je to njihova prva torta. Također su počastili sve prisutne s ubranim trešnjama i jagodama. O jagodama su saznali da su dobar čuvar zdravlja, jačaju imunitet, pomažu kod oporavka od bolesti, ublažavaju upalni proces i snižavaju temperaturu. Najbolje ih je jesti svježe, nezašećerene, a smiju ih jesti i dijabetičari.

Izvor: Učiteljica 2. razreda Dubravka Jaković