MEĐUOPĆINSKO NATJECANJE U KOŠARCI
Autor: Ivan Jaković, 13. 2. 2017.

U četvrtak, 9. veljače 2017.  u sportskoj dvorani OŠ Molve održano je Međuopćinsko natjecanje osnovnih škola u košarci za dječake i djevojčice.

Kod dječaka sudjelovale su tri ekipe: OŠ Molve, OŠ Grgura Karlovčana iz Đurđevca i   OŠ prof. Franje Viktora Šignjara iz Virja.

OŠ Molve pobijedila je obje utakmice te tako zauzela prvo mjesto i plasirala se na županijsko natjecanje. Čestitamo dečkima na trudu i zalaganju i želimo im puno uspjeha na županijskom natjecanju u Križevcima.

Za pobjedničku ekipu OŠ Molve  nastupali su: Ivan Kokša, Krešimir Hontić, Richard Peti, Alen Horvat, Tomislav Fusić, Stjepan Molnar, Andrija Lončar, Matej Bogat, Filip Ivančan, David Vindić, Nikola Vincek  i Stefan Kiš. Voditelj ekipe : Stanko Molnar.

Kod djevojčica sudjelovale su tri ekipe: OŠ Molve, OŠ Gola i OŠ prof. Franje Viktora Šignjara iz Virja.

U utakmici za prvo mjesto OŠ Molve izgubila je od OŠ prof. Franje Viktora Šignjara iz Virja te tako zauzela drugo mjesto.Također čestitamo djevojčicama na borbenosti, trudu i zalaganju i želimo im više sreće sljedeće godine.

Za ekipu OŠ Molve nastupale su: Maja Hudjek, Marta Kopričanec, Arijana Jaković, Jelena Kokša, Helena Vincek, Lea Vršić, Petra Tuba, Petra Ivančan, Sabrina Ivančan, Mihaela Frančić, Sandra Balogović i Patricija Popec. Voditelj ekipe: Stanko Molnar.