« Svibanj 2024 »

Natječaj učitelj/ica razredne nastave
OBAVIJEST O TESTIRANJU KANDIDATA
Autor: Iva Mađerek, 22. 9. 2022.

OSNOVNA ŠKOLA MOLVE
MOLVE
KLASA: 112-02/22-01/03
URBROJ: 2137-39-22-05
Molve, 22. rujna 2022.

Na temelju članka 7. Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Osnovnoj školi Molve, a vezano uz raspisani natječaj (KLASA: 112-02/22-01/03, URBROJ: 2137-39-22-1) od 14. rujna 2022. godine za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu kuhara/kuharice na određeno puno radno vrijeme (40 sati tjedno), Povjerenstvo za vrednovanje kandidata donosi:

OBAVIJEST

o području provjere te mjestu i vremenu usmenog vrednovanja kandidata za radno mjesto kuhara/kuharice.

Povjerenstvo za vrednovanje kandidata određuje sljedeće područje usmene provjere kandidata:

• Osnovne kuharstva - normativi kod pripreme jela, osnove HACCP-a
  • Pravilnik o djelokrugu rada tajnika te administrativno-tehničkim i pomoćnim poslovima koji se obavljaju u osnovnoj školi („NN 40/2014“)

Povjerenstvo za vrednovanje kandidata utvrdilo je listu kandidata koji će putem e-mail adrese biti pozvani na usmeno vrednovanje, a koji su pravodobno dostavili potpunu prijavu sa svim prilozima, odnosno ispravama i ispunjavaju uvjete natječaja.

Kandidati su dužni sa sobom imati odgovarajuću identifikacijsku ispravu (važeću osobnu iskaznicu, putovnicu ili vozačku dozvolu).

Sukladno odredbama Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Osnovnoj školi Molve provest će se provjera znanja i sposobnosti kandidata. Provjera će se provesti usmeno putem razgovora (intervjua).

Za vrijeme testiranja nije dopušteno :

• koristiti se bilo kakvom literaturom odnosno bilješkama
  • koristiti mobitel ili druga komunikacijska sredstva
  • napuštati prostoriju u kojoj se testiranje odvija
  • razgovarati s ostalim kandidatima/kinjama.

Ako kandidat postupi suprotno pravilima testiranja, bit će udaljen s testiranja, a njegov rezultat Povjerenstvo neće priznati niti ocijeniti. Nakon obavljenog testiranja Povjerenstvo utvrđuje rezultat testiranja za svakog kandidata koji je pristupio testiranju te utvrđuje konačnu rang listu kandidata prema ukupno ostvarenom broju bodova.

Kandidati koji ne mogu dokazati identitet i kandidati koji dođu nakon naznačenog vremena, neće moći pristupiti testiranju. Ne postoji mogućnost naknadnog testiranja, bez obzira na razloge koji kandidata priječe da testiranju pristupi u naznačeno vrijeme. Za kandidata koji ne pristupi postupku testiranja smatra se da je odustao od natječaja.

Usmeno vrednovanje kandidata provest će se u utorak, 27. rujna 2022. godine od 9:00 sati u prostorijama Osnovne škole Molve, Trg kralja Tomislava 10, Molve.

POVJERENSTVO ZA VREDNOVANJE KANDIDATA

natječaj domar/ložač/školski majstor/vozač - neodređeno, puno radno vrijeme
natječaj učitelj/ica engleskog jezika
NATJEČAJI
OBAVIJEST O TESTIRANJU KANDIDATA
Autor: Iva Mađerek, 22. 9. 2022.

OSNOVNA ŠKOLA MOLVE
MOLVE
KLASA: 112-02/22-01/03
URBROJ: 2137-39-22-05
Molve, 22. rujna 2022.

OBAVIJEST

• Osnovne kuharstva - normativi kod pripreme jela, osnove HACCP-a

Za vrijeme testiranja nije dopušteno :

• koristiti se bilo kakvom literaturom odnosno bilješkama
  • koristiti mobitel ili druga komunikacijska sredstva
  • napuštati prostoriju u kojoj se testiranje odvija
  • razgovarati s ostalim kandidatima/kinjama.

POVJERENSTVO ZA VREDNOVANJE KANDIDATA