preskoči na sadržaj

Osnovna škola Molve

Login
Vrijeme sada - Molve


   

 weather online - Molve

Vrijeme dodatak
YoWindow.com yr.no
Tražilica - search
Kalendar - calendar
« Srpanj 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

anketa-questionnaire
Koliko često posjećuješ web stranicu škole?






dnevni tisak, časopisi

    newspaper, journal
  

    

  

  

       

  

  S P O N Z O R

   

dječji i obiteljski portali

 children and family portals
 

   

   

   

   

  

      

   

   

Oglasna ploča
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
KNJIGA MJESECA

  
        Book of the month

COMENIUS

 

EKO GRUPA

UČ. ZADRUGA "Mlin"

   

legende - svetište

The Church of the Assumption of the Blessed Virgin Mary

uređenost Molva

      
European Competition for towns and villages in bloom

molvarski "meljin"

     
            Mill model in Molve

poznate ličnosti

     
Famous people from Molve

LEGENDE

     

           legends

OŠ Molve - KUD Molve

      
Primary school Molve - folklore

Galerija "Marijan Jakubin"

OŠ Molve - MLK - Naiva

stara molvarska jela


   old recipes from Molve

Poveznice - link

Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
UČENICI S ODLIČNIM USPJEHOM
Autor: Ivan Jaković, 28. 6. 2017.

Na kraju ove školske godine čestitamo svim učenicima na uspješnom završetku razreda, a završna ocjena je nagrada za njihovo cjelogodišnje marljivo učenje i trud. Neki su u tom učenju bili uspješniji, drugi nisu, a mi vam donosimo popis najboljih učenika u našoj školi – odlikaša!

 


* Obratite pozornost na posebno istaknute učenike unutar razreda - ti učenici su prošli razred s prosjekom 5,00smiley

1. RAZRED:

  1. Patricija Mihaljić (OŠ Molve)
  2. Leon Ormanec (OŠ Molve)
  3. Patricija Bukovčan (OŠ Molve)
  4. Karlo Kopričanec (OŠ Molve)
  5. Ivan Piskor (OŠ Molve)
  6. Patrik Cahunek (OŠ Molve)
  7. Jeronima Agneza Cenkovčan (OŠ Molve)
  8. Lana Gregurić (OŠ Molve)
  9. Tin Popec(OŠ Molve)
  10. Patricija Odobašić (PŠ Medvedička)
  11. Ilija Špan (PŠ Medvedička)
  12. Karla Takač (PŠ Repaš)
  13. Laura Lončar (PŠ Repaš)
  14. Petra Lončar (PŠ Repaš)
  15. Dominik Vincek (PŠ Repaš)

* * *

2. RAZRED

  1. Klara Čerepinko (OŠ Molve)
  2. Laura Borozan (OŠ Molve)
  3. Lora Popec (OŠ Molve)
  4. Domenika Lončar (OŠ Molve)
  5. Lea Varaždinec (OŠ Molve)
  6. Doroteja Ivančan (OŠ Molve)
  7. Marija Jagar (OŠ Molve)
  8. Rea Lončar (OŠ Molve)
  9. Ines Matovina (OŠ Molve)
  10. Lana Mehkek Dorić (OŠ Molve)
  11. Lorena Mihaljić (OŠ Molve)
  12. Anja Ormanec (OŠ Molve)
  13. Lovro Preksavec (OŠ Molve)
  14. Tea Rukavina (OŠ Molve)
  15. Ana Tuba (PŠ Repaš)
  16. Leon Mehkek (PŠ Repaš)
  17. Marko Markov (PŠ Medvedička) 

* * *

3. RAZRED

  1. Sebastijan Hontić (OŠ Molve)
  2. Andrija Paša (OŠ Molve)
  3. Marta Cenkovčan (OŠ Molve)
  4. Mihaela Hontić (OŠ Molve)
  5. Stjepan Lončar (OŠ Molve)
  6. Patrik Mihaljić (OŠ Molve)
  7. Marijana Markov (PŠ Medvedička)
  8. Veronika Odobašić (PŠ Medvedička)
  9. Lana Sinjeri (PŠ Medvedička)
  10. Klara Imbriovčan (PŠ Repaš)
  11. Filip Mehkek (PŠ Repaš)
  12. Lucija Vincek (PŠ Repaš) 

* * *

4. RAZRED

  1. Tihana Balogović (OŠ Molve)
  2. Teo Kolar (OŠ Molve)
  3. Darija Rukavina (OŠ Molve)
  4. Filip Vedriš (OŠ Molve)
  5. Veronika Žufika (OŠ Molve)
  6. Matej Gašparić (OŠ Molve)
  7. Josip Kokša (OŠ Molve)
  8. Ema Tuba (PŠ Repaš)
  9. Antonija Ivančan (PŠ Repaš)
  10. Marino Bartolović (PŠ Repaš)
  11. Matea Gazdek (PŠ Repaš)
  12. Luka Mehkek (PŠ Repaš)
  13. Lucia Sinjeri (PŠ Medvedička)
  14. Ivan Šikulec (PŠ Medvedička) 

* * *

5. RAZRED

  1. Regina Halaček
  2. Magdalena Balogović
  3. Nika Gazdek
  4. Dario Kopričanec
  5. Renata Lodeta
  6. Magdalena Špan
  7. Josip Tuba
  8. David Vindić 

* * *

6. RAZRED

  1. Viktorija Bukovčan
  2. Lora Rukavina
  3. Mia Domitrović
  4. Gabriela Gazdek
  5. Hana Sefer
  6. Lara Takač
  7. Maja Hudjek
  8. Jelena Kokša
  9. Daniel Turčić 

* * *

7. RAZRED

  1. Dorijan Ivančan
  2. Sandra Balogović
  3. Tomislav Fusić
  4. Miroslav Grčar
  5. Anamarija Hontić
  6. Gabriel Vindić 

* * *

8. RAZRED

  1. Arijana Jaković
  2. Lea Vršić
  3. Helena Vincek
  4. Matija Imbriovčan
  5. Petra Ivančan
  6. Adriana Gregurić
  7. Lovro Peić
  8. Mihaela Frančić
  9. Ena Halaček
  10. Marta Kopričanec
  11. Stjepan Molnar
  12. Patricija Popec
  13. Petra Špoljarić Đukin
  14. Petra Tuba 

ČESTITAMO! 





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju