preskoči na sadržaj

Osnovna škola Molve

Login
Vrijeme sada - Molve


   

 weather online - Molve

Vrijeme dodatak
YoWindow.com yr.no
Tražilica - search
Kalendar - calendar
« Studeni 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

anketa-questionnaire
Koliko često posjećuješ web stranicu škole?






dnevni tisak, časopisi

    newspaper, journal
  

    

  

  

       

  

  S P O N Z O R

   

dječji i obiteljski portali

 children and family portals
 

   

   

   

   

  

      

   

   

Oglasna ploča
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
KNJIGA MJESECA

  
        Book of the month

COMENIUS

 

EKO GRUPA

UČ. ZADRUGA "Mlin"

   

legende - svetište

The Church of the Assumption of the Blessed Virgin Mary

uređenost Molva

      
European Competition for towns and villages in bloom

molvarski "meljin"

     
            Mill model in Molve

poznate ličnosti

     
Famous people from Molve

LEGENDE

     

           legends

OŠ Molve - KUD Molve

      
Primary school Molve - folklore

Galerija "Marijan Jakubin"

OŠ Molve - MLK - Naiva

stara molvarska jela


   old recipes from Molve

Poveznice - link

Razred-razrednici šk.god. 2017./18.

1. razred

Učiteljica: Ružica Tuba

1. red: Tea Gregurić, Viktorija Grčić, Dora Žufika, Vanesa Đuraj, Lucija Jaković, Sara Šanjić, Agata Kokša

2. red: Benjamin Hontić, Fran Dorić, Tomislav Hontić, Lovro Hontić, Nikola Krznarić, Andrija Balogović, Karlo Tuba, Gabrijel Žufika


2. razred

Učiteljica: Dubravka Jaković

1. red: Lana Gregurić, Jeronima Agneza Cenkovčan, Melani Kolarić, Ana Dolenec, Patricija Bukovčan (na slici nema Patricije Mihaljić)

2. red: Leon Ormanec, Karlo Kopričanec, Matej Jaković, Sebastijan Kiš, Jurica Ivančan, Tin Popec, Ivan Piskor, Karlo Kokša, Filip Čelik, Patrik Cahunek


3. razred

Učiteljica: Katica Ištvan

1. red: Lorena Mihaljić, Lana Mehkek Dorić, Marija Jagar, David Radman, Josip Vincek, Kruno Horvat, Emil Špoljarić

2. red: Rea Lončar, Lea Varaždinec, Domenika Lončar, Doroteja Ivančan, Leon Hontić, Lovro Preksavec, Anja Ormanec

3. red: Ines Matovina, Klara Čerepinko, Sara Jaković, Lora Popec, Laura Borozan, Tea Rukavina, Nikola Gašparić


4. razred

Učiteljica: Željkica Čerepinko

1. red: Donatela Kolarić, Patricia Ivančan, Stjepan Lončar, Patrik Radelić, Luka Šanjić, Dominik Cahunek, Andrija Paša, Josip Franjo, Sebastijan Hontić

2. red: Marta Cenkovčan, Mihaela Hontić, Lucija Kovaček, Patrik Mihaljić, Petar Čelik, Emanuel Tkalčec, Luka Vincek, Leon Popec, David Hontić



5.a razred

Razrednica: Danijela Večenaj

1. red: Veronika Žufika, Karlo Žufika, Josip Kokša, Ema Tuba, Antonija Ivančan, Luka Mehkek, Matej Lončar

2. red: Larisa Žufika, Filip Vedriš, Matej Gašparić, Matej Huđek, Matea Gazdek, Nikola Cenkovčan

3. red: Darija Rukavina, Teo Kolar, razrednica, Marino Bartolović

 

5.b razred

Razrednik: Stanko Molnar

1. red: Tihana Balogović, Lucia Sinjeri, Lea Hudjek, Petra Kovač, Pia Fuchs

2. red: Lucija Radman, Lidija Špoljarić, razrednik, Viktor Jaković, Branko Martin Matejak

3. red: Jakov Ereiz, Ivan Kovač, Marko Martinčević, Teo Bušić, Patrik Gazdek, Petar Remetović, Ivan Šikulec


6. razred

Razrednica: Rajna Franjo

1. red: razrednica, Karlo Radman, Renata Lodeta, Magdalena Balogović, Regina Halaček, Magdalena Špan, Petra Kozolić, Emilija Markov, Dejan Kunštek

2. red: Stefan Kiš, Ilija Žufika, Marko Lončar, David Vindić, Doroteja Gazdek, David Lončar, Nikola Vincek

3. red: Ivan Kapitanić, Ivan Martinčević, Dario Kopričanec, Nika Gazdek, Hrvoje Odobašić, Dominik Matovina, Josip Tuba


7.a razred

Razrednica: Mirela Paša

1. red: Veronika Cenkovčan, Julija Hontić, Hana Sefer, Mia Domitrović, Lora Rukavina, Valerija Kolarić

2. red: Karlo Jaković, Krešimir Ivančan, Lovro Kovaček, Gabriela Gazdek, Viktorija Bukovčan, Adela Ormanec, razrednica, Lara Takač, Lucija Matanović, Patrik Ivančan, Marin Žufika, Danijel Hontić

 

 

7.b razred

Razrednik: Darko Pintar

1. red: Veronika Čorba, Veronika Vindić, Klara Jaković, Martin Piskor, Maja Hudjek, Jelena Kokša, Nikolina Carek

2. red: Lovro Bencek, Filip Ivančan, Ivan Šadek, Tomislav Šikulec, Mihael Vincek, Jakov Cenkovčan, Ivan Žufika, razrednik, Danijel Turčić 


8.a razred

Razrednik: Tomislav Čerepinko

1. red: Filip Huđek, Stjepan Varga, Gabrijel Vindić, Robert Mijić, Vladimir Horvat, Bruno Cenkovčan, Valentin Živko

2. red: Anamarija Hontić, Ena Vedriš, Miroslav Grčar, razrednik, Dominik Piskor, Tomislav Fusić, Fabijan Odobašić, Sandra Balogović, Anita Šadek

 

8.b razred

Razrednica: Marija Halaček

1. red: Franciska Kapitanić, Katarina Šabarić, Lidija Haljinko, Karmen Đuroci, razrednica

2. red: Dorijan Ivančan, Matija Lončar, Timon Vincek, Lovro Tuba, Matej Bogat, Ivan Kokša (nedostaje na slici Andrija Lončar) 

preskoči na navigaciju