« Lipanj 2018 »

LJETOPIS

Ljetopis

Naša škola aktivna je u svim područjima obrazovanja i odgoja, u mnogim izvannastavnim i izvanškolskim aktivnostima, više od deset godina provodi se projektna i terenska nastava. Ugošćujemo uglednike, putujemo, surađujemo, natječemo se….Događanja je sve više i sve veća je želja da ostanu zabilježena kao popudbina koju nosimo prema budućnosti.

Netko je davno rekao da sami pišemo povijest, ili se možda ona piše sama? Bilo kako bilo, povijest naše škole zaista je bogata - zapravo,  učenici i učitelji su se potrudili da bude bogata.

Smiješak, pazi, snima se!

Mnogima smo se obraćali ovakvom uputom u tijekom godine. I zbilja, smijehom je ispunjen svaki ljetopis. Pogledajte samo!

Obiteljske olimpijade u tri škole, maškare također, brojni projekti , nagrade, školske stručne ekskurzije….

Fotkanju nije pobjegao niti jedan važniji događaj vezan uz našu školu i mjesto! Tu su još i škola u prirodi, uskrsne i božićne radionice, završna fotografiranja razreda, oproštaj od osmaša…

Kad bismo izbrojili koliko smo fotografija snimili ili pregledali, radi se o više tisuća. Morali smo odabrati djelić ove torte kako biste mogli listati foto-ljetopis Osnovne škole Molve.

Male podravske škole od tristotinjak đaka i puno veselja!

stranicu uredila: Marija Halaček, učiteljica