SRETNO PEDAGOGU MIROSLAVU NA NOVOM RADNOM MJESTU!
Autor: Ivan Jaković, 13. 9. 2021.

Nakon dvanaest godina radnog staža u našoj školi, pedagog Miroslav Saraga odlučio se na promjenu radnog mjesta. Još je prvi tjedan nastave bio s nama, stoga mu je u petak 10. rujna u školskom restoranu upriličena zakuska, kako bi mu se zahvalili, prije svega, na njegovom prijateljskom pristupu, rješavanju svih problema bez velikih stresova, svim šalama i veselim zgodama kojima nas je počastio, a zatim i na izvrsno odrađivanom stručnom poslu kojemu je bio posvećen.

Koliko nam je bio drag, govori i činjenica da se okupila velika većina iz kolektiva kako bi mu čestitala i zaželjela sreću na novom radnom mjestu, a ne lažemo kada citiramo kolegicu kako smo zavidni njegovim novim kolegama jer su dobili stručnu, pouzdanu i odgovornu osobu u svoj kolektiv.

I za kraj ovog opraštanja kolegi Miroslavu želimo još jednom puno uspjeha u novom kolektivu, bez ikakvih zamjerki na vrijeme provedeno s nama i neka se sjeća samo onih najljepših trenutakasmiley

P.S. Foto-crtice: