IZLET U ZAGREB
Autor: Ivan Jaković, 1. 10. 2018.

U petak 28. rujna učenici četvrtih razreda iz OŠ Molve, PŠ Repaš i PŠ Medvedička išli su na izlet u Zagreb. Posjetili su Tehnički muzej gdje su razgledali rudnik, odjel vatrogasne opreme i odjel vozila. U kazalištu Trešnja  gledali su zabavnu i poučnu predstavu za djecu „Zora Riđokosa“. U Školskom muzeju su mogli vidjeti kako je izgledala učionica u prošlosti i kakvim pomagalima su se koristili učenici. Tamo je za naše učenike upriličena zanimljiva radionica pisanja krasopisom. Nakon slasnog sladoleda išli su na razgled važnijih znamenitosti našeg glavnog grada. Učenici su razgledali Trg bana Josipa Jelačića, Markov trg, kamenita vrata, katedralu, vozili se u uspinjači. Puni dojmova vratili su se kući u večernjim satima.

Izvor: Učiteljica 3. i 4. razreda Krunoslava Šikulec