« Studeni 2017 »

ŽUPAN DARKO KOREN OBIŠAO RADOVE NA NAŠOJ ŠKOLI
Autor: Ivan Jaković, 12. 9. 2017.

U ponedjeljak 11. rujna župan Darko Koren, zamjenik župana Ratimir Ljubić i vršiteljica dužnosti pročelnice za obrazovanje, kulturu, znanost, sport i nacionalne manjine Ana Mušlek obišli su Osnovnu školu Molve u pratnji ravnatelja škole Ivana Jakovića i načelnika Općine Zdravka Ivančana.

Županiji je ove godine odobrena investicija u iznosu od 750.000,00 kn po Programu podrške regionalnom razvoju za rekonstrukciju školske knjižnice i kuhinje na našoj školi, a prostor će se povećati za ukupno 188,03 metara kvadratnih.

Izvođač radova je Graditeljstvo Vrabelj iz Koprivnice, dok poslove stručnog i obračunskog nadzora obavlja tvrtka Studio HM d.o.o. iz Đurđevca.

* Slika preuzeta sa službene stranice Koprivničko-križevačke županije (URL: https://kckzz.hr/zupan-i-zamjenik-u-obilasku-radova-na-osnovnoj-skoli-molve/)

Završetak radova na rekonstrukciji škole previđen je za kraj mjeseca studenog, a opremanje knjižnice ugodnim i zanimljivim namještajem te kuhinje potrebnim elementima će izvršiti Općina Molve.

Povodom toga su župan, zamjenik župana te vršiteljica dužnosti pročelnice posjetili našu školu i obišli radove rekonstrukcije. Župan je izrazio zadovoljstvo napretkom radova jer će se podići obrazovni standard kako mjesta, tako i županije.

Ovim putem se još jednom zahvaljujemo Županiji na suradnji i financijskoj podršci na rekonstrukciji škole te Općini Molve što će opremiti prostor. Ako želimo da se naše malo mjesto razvija u dobrom smjeru, kvalitetno obrazovanje je prvo što moramo ponuditi. Velika odgovornost je na učiteljima i učiteljicama, ali i na privlačnom prostoru koji stvaramo za učenike.

Izvor: Školska knjižničarka Ana Molnar Šadek