« Rujan 2017 »

ZAVRŠNA ŠKOLSKA PRIREDBA
Autor: Ivan Jaković, 16. 6. 2017.

Završnom školskom priredbom, Glazbeno scenskom večeri, uoči posljednjeg dana nastave i u sklopu Dana škole, 13. lipnja 2017., učenici i učitelji Osnovne škole Molve glazbom, glumom, recitacijama, pjesmom i plesom oprostili su se od školske godine 2016./17..

Učenici  vođeni mentorima Željkicom Čerepinko, Katicom Ištvan, Dubravkom Jaković Ružicom Tuba i Draženom Štefanom  pripremili su raznolik program, a likovna grupa s učiteljem Zvonimirom Haramijom uredila je scenu. Program su vodile šestašice Mia Domitrović i Hana Sefer.

Roditeljima i mještanima učenici su predstavili  svoje  talente i rad u izvannastavnim aktivnostima.

Program je započeo glazbom, s nekoliko skladbi,  našeg Tamburaškog orkestra, a nastavljen  je zanimljivim prikazom folklorne skupine, ritmičkim točkama djevojčica i dječaka nižih razreda  i zborom  između kojih su se nizale zanimljive recitacije o ljetu, školi, praznicima, cvijeću...

Kroz priče i bajke povela nas je dramska skupina koja nas je tu večer podsjetila na Pinokija, Crvenkapicu, Petra Pana i dramski prikazala  bajku Palčica.

Kao svake godine do sada  i ove godine smo humanitarno djelovali. Umjesto ulaznica prikupljali smo dobrovoljne priloge koje ćemo donirati udruzi Mali princ iz Đurđevca s kojom su 2. i 3. razred ove godine surađivali na projektu Spajaju li nas ili razdvajaju različitosti.

Čestitamo svim sudionicima i voditeljima na lijepom i zanimljivom programu kojim smo ispratili još jednu školsku godinu i dočekali ljeto i praznike.

Izvor: Novinarska grupa i učiteljica Mirela Paša